W Szkole Podstawowej nr 14 im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie w roku szkolnym 2015/2016 obowiązuje następujący strój:

1. Kamizelka bordowa z naszytą z lewej strony tarczą szkolną
  cena kamizelki dla dziewcząt - 55 zł
  cena kamizelki dla chłopców - 55 zł

2. Spódnica w "szkocką kratę" w kolorze czerwono-granatowym (dziewczęta)
  cena spódniczki - 45 zł

3. Spodnie granatowe (chłopcy)
  cena spodni - 60 zł

4. T-shirt biały z naszytą tarczą szkolną
  cena t-shirtu - 15 zł

5. Polar granatowy z bordo wstawkami oraz z naszytą z lewej strony tarczą szkolną
  cena polara- 45 zł

Uwaga!

Odbiór mundurków dla uczniów w klasach lekcyjnych.

W sytuacjach wyjątkowych, po mundurek będzie należało się udać bezpośrednio do firmy, która mieści się przy ul. Leonarda 18.
Telefon kontaktowy: (081) 441-86-80

WAŻNE !!!
Przy zamawianiu mundurków wymaga się obecności uczniów celem pobierania właściwych wymiarów.
Nie będą realizowane zamówienia Rodziców zgłaszających się bez swoich dzieci.
Opłaty za powyższe zamówienia należy dokonywać wyłącznie u Pani Bożeny Zielińskiej, właścicielki firmy produkcyjno-handlowej "Furora", która mieści się przy ul. Leonarda 18. Telefon kontaktowy: (081) 441-86-80.
Wymieniony wyżej w punkcie 4: t-shirt oraz w punkcie 5: polar nie wchodzą w zakres obowiązkowego stroju szkolnego, choć polar jest godny uwagi i na pewno wielu Rodzicom i uczniom się spodoba.

UWAGA!!!
Zamówienia mundurków w siedzibie firmy, przy ul. Leonarda 18 realizowane będą dopiero od 1 listopada.
Realizacja tych zamówień może trwać do 3 miesięcy. Po tym dopiero terminie, za każdy dzień zwłoki niewywiązania się firmy z ustalonego w umowie terminu wartość zamówienia będzie tańsza o 1%.
W związku z powyższym proszę przy zamówieniu dopominać się od firmy pokwitowania zamówienia z właściwą datą. Brak takiego pokwitowania uniemożliwi dochodzenie ze strony firmy jakichkolwiek roszczeń.

Przypomina się Rodzicom i uczniom o obowiązku noszenia stroju szkolnego przez wszystkich uczniów.
(Wyjątek stanowią jedynie pierwszoklasiści do dnia ślubowania).