Informacja o podręcznikach dla klas III, V, VI SP

Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w klasie III w roku szkolnym 2015/2016 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie

Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w klasie V w roku szkolnym 2015/2016 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie

Szkolny zestaw podręczników obowiązujących w klasie VI w roku szkolnym 2015/2016 Szkoły Podstawowej nr 14 w Lublinie

Podręczniki do religii dla klas I, II, i IV

Rodzice, którzy wyrażają pisemną zgodę na naukę religii, zakupują we własnym zakresie niżej podane podręczniki:

Klasa I, "Jesteśmy rodziną Pana Jezusa", red. ks. Piotr Goliszek, Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej "Gaudium".

Klasa II, "Kochajmy Pana Jezusa", red. ks. Piotr Goliszek, Wyd. Gaudium.

Klasa IV, "Jestem chrześcijaninem", red. ks. Waldemar Janiga, podręcznik + karty pracy, wyd. Gaudium.