Zmiana regulaminu stołówki i kart zgłoszeń

Karty zgłoszenia dla ucznia

Karty zgłoszenia dla pracownika

Tutaj możesz zapoznać się z treścią całego Regulaminu funkcjonowania Stołówki Szkolnej w Zespole Szkół nr 12 w Lublinie.

Obiady w listopadzie

Opłata za obiady za miesiąc listopad– 62,70 zł – w tytule przelewu podajemy imię i nazwisko ucznia, klasę oraz nazwę miesiąca którego dotyczy wpłata. (19 dni x 3,30 zł)

Opłata za obiady powinna być uiszczona do dnia 30 października 2015 roku na konto:                                     42 1240 1503 1111 0010 0149 8654.

Dzień 2 listopada, jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.

W tym dniu posiłki nie będą wydawane. Osoby, które chcą skorzystać z obiadu lub śniadania proszone są o powiadomienie Inspektora do spraw żywienia najpóźniej do dnia 27.X.15r.

Terminem wpłaty jest dzień, w którym środki znajdą się na koncie.

Opłata za obiady, za miesiąc październik dla pracowników szkoły wynosi  107,94  (tj 21 dni *  5,14  zł)

3,30 zł wsad do kotła

+ 1,84 zł dopłata

Śniadania w listopadzie

Opłata za śniadania za miesiąc listopad –28,50 zł – w tytule przelewu podajemy imię i nazwisko ucznia, klasę oraz nazwę miesiąca którego dotyczy wpłata. (19 dni x 1,50 zł)

Posiłki w stołówce szkolnej wydawane będą tylko za okazaniem abonamentu.

Odpisy obiadów uwzględniane będą tylko wtedy, gdy informacja o rezygnacji z obiadu zgłoszona zostanie nie później niż do godziny 1100 w dniu poprzedzającym nieobecność ucznia lub pracownika, wycieczki zgłasza wychowawca min 3 dni przed planowaną nieobecnością. Odpisy należy zgłaszać Inspektora ds. żywienia  tel kom. 661 263 462 SMS lub e'mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Lista odpisów udostępniana będzie u Inspektora ds. żywienia. Nadpłatę powstałą w wyniku odpisów odliczyć należy w kolejnym miesiącu.