B I E D R O N K I

Jesteśmy grupą dzieci 2,5 i 3–letnich, najmłodszą w przedszkolu. Sprawiedliwie jest nas 13 dziewczynek i 13 chłopców. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Wspólnie z panią Grażynką i panią Beatką poznajemy przedszkole i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, jak również pamiętamy o tym, by uczyć się jak być samodzielnym. W tej nauce pomagają nam również pani Ewelina i pani Iwonka. Podczas zajęć staramy się być skupieni i uważni, przez co poznajemy wiele ciekawych zjawisk i przedmiotów wokół nas. Uczymy się śpiewać, tańczyć, rysować i malować. W przedszkolu rozwijamy nasze zainteresowania. Lubimy wychodzić na spacery, a po całym dniu pełnym wrażeń odpoczywamy, słuchając muzyki relaksacyjnej.

Nauczyciele:

mgr Beata Kołodziejczyk