Akcje w szkole

Miejsce zbiórki: Zespół Szkół nr 12, uczniowie Samorządu Szkolnego
Czas trwania: 24 listopada – 5 grudnia
Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę
  Miejsce zbiórki: wejście do szkoły
Czas trwania: do 19 grudnia
Otul zwierzaka na Święta! - społeczna zbiórka tkanin dla schroniska bezdomnych zwierząt

Miejsce zbiórki: wszystkie filie lubelskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej wejście do szkoły
Czas trwania: do 20 grudnia
Zbieramy: używane tkaniny dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt, przy ulicy Metalurgiczna 5 w Lublinie
Szczegółowe informacje u pedagoga szkolnego i bibliotece

Zbieramy plastikowe nakrętki dla Hospicjum im. Małego Księcia
  Czas trwania: cały rok szkolny
Zbiórka makulatury
  Celem naszej akcji jest zaktywizowanie całej społeczności szkolnej do działań związanych z segregacją odpadów – praktyczna edukacja ekologiczna, wdrażanie uczniów do ochrony środowiska poprzez pozyskiwanie surowców wtórnych.

Terminy zbiórek zostaną podane w późniejszym terminie.

Podsumowania akcji charytatywnych

AKCJA MIŚ

Właśnie podsumowaliśmy akcję Miś z Dziennikiem Wschodnim. Zebraliśmy bardzo dużą ilość maskotek, które trafią do najbardziej potrzebujących dzieci z Lublina. Dziękujemy za wsparcie do zobaczenia za rok. Relacji z akcji szukajcie też w weekendowym wydaniu Dziennika Wschodniego.

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W LUBLINIE

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem w szkole dzieci bardzo chętnie włączyły się w akcja. W następnym tygodniu Samorząd Szkolny planuje odwiedzić schronisko i przekazać karmę.

/td