Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

Jesień w Ogrodzie Botanicznym UMCS

źródło: http://www.umcs.pl/pl/ogrod- botaniczny.htm/

Konkurs kierujemy do uczniów klas I-III i klas zerowych, którzy lubią malować i znają Ogród Botaniczny UMCS.

Cele:

-       Budowanie więzi ze środowiskiem lokalnym poprzez wspólne cele i działania.

-       Rozwój postaw i zachowań związanych z poczuciem tożsamości i przynależności do swojego miasta, Lublina.

-       Rozbudzanie wrażliwości na piękno jesiennej przyrody.

-       Uaktywnienie i promowanie dzieci uzdolnionych plastycznie.

Informacje ogólne:

1. Konkurs jest kierowany do uczniów klas I-III szkoły podstawowej oraz klas zerowych.

2. Organizatorem jest Zespół Szkół nr 12 w Lublinie.

3. Prace konkursowe oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych 6-7 lat oraz 8-9 lat.

Zasady konkursu:

1. Preferowany format prac: A4, A3, w pionie lub w poziomie (dopuszczalny także większy), technika plastyczna dowolna.

2. Prace nie mogą być pogniecione lub w jakikolwiek inny sposób uszkodzone.

3. Jeden autor może nadesłać nie więcej niż 1 pracę.

4. Z jednej placówki można nadesłać nie więcej niż 10 prac.

5. Prace na odwrocie powinny być opatrzone metryczką zawierającą dane: imię i nazwisko ucznia, wiek, klasa, dokładny adres szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela sprawującego opiekę nad uczniem.

Termin konkursu:

Prace prosimy dostarczać do sekretariatu szkoły lub drogą pocztową:

ul. Sławinkowska 50

20-810 Lublin

w terminie do 20 listopada 2015 r. z dopiskiem : OGRÓD BOTANICZNY

Oceny prac dokona niezależna Komisja powołana przez organizatora.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 27.11.2015r.

Wyniki  będą zamieszczone na stronie internetowej Zespołu Szkół nr 12 (www.zs12.lublin.eu).

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w budynku naszej szkoły.

Prosimy nauczycieli o dokonanie wnikliwej selekcji prac.

Organizatorzy:

Ewa Koniczyńska