Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
383406
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Łącznie
7
302
451
871
383406
Twój IP: 54.80.87.166
   
 

Podsumowanie szkolnego konkursu plastycznego

pt.:,,Święty Jan Paweł II – Papież, Polak, Pielgrzym”

 

pod honorowym patronatem:

Ks. Eugeniusza Zarębińskiego - Proboszcza Parafii św. Stanisława bm

 

Konkurs został zorganizowany przez katechetów:

s. Annę, s. Iwonę, ks. Emila, ks. Daniela i o. Emila. 

                      

 

Głównym celem konkursu było:

  • Wzbudzenie zainteresowania dzieci i młodzieży życiem i nauczaniem Ojca Świętego.
  • Integracja środowiska szkolnego wokół wartości zawartych w życiu i nauczaniu Jana Pawła II.
  • Umożliwienie dzieciom  prezentacji  talentów artystycznych.

Konkurs był kierowany do uczniów klas I-VI i  Gimnazjum naszego Zespołu Szkół.

Prace były oceniane w trzech grupach wiekowych w szkole podstawowej, ponieważ prace z gimnazjum nie wpłynęły.

1) klasy I       2) klasy II – III    3) klasy IV - VI

Konkurs polegał na samodzielnym zaprojektowaniu znaczka, ukazującego św. Jana Pawła II jako papieża, pielgrzyma.

Prace nagrodzone i wyróżnione będą wyeksponowane na wystawie w Parafii Św. Stanisława bm, a następnie w naszej szkole. Zapraszamy do obejrzenia tych okolicznościowych, pięknych prac.

                                    Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów zwycięzcom Konkursu odbędzie się

18 października 2015r. o godz. 11.00 w Kościele św. Stanisława bm, po Apelu Papieskim. 

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!                                                

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego

kl. I

 I miejsceNina Romaszewska  z kl. I f

 II miejsceEmila i Beata Kosior  z kl. I d     

 III miejsceGabrysia Nazar z kl. I e

 WYRÓŻNIENIA:

 Kl. I d – Jakub Szwed

 Kl. I f -  Pola Ciorgoń,  Julia Kotuła, Karolina Lipiec, Mateusz Rudzki

 Kl. I g  – Oliwia Izdebska

kl. II – III

 I miejsceNatalia Płecha  z kl. III b

 II miejsceMaja Niedziałek  z kl. II b

 III miejscePatrycja Bordzań z kl. II e

 WYRÓŻNIENIA:

 Kl. II a – Wojciech Ładniak

 Kl. II b – Anna Bielawska, Marcelina Zaręba

 Kl. II c -  Emilia Król

 Kl. II f -  Remigiusz Zając

 Kl. II h -  Cezary Myszkowski

kl. IV – VI

 I miejscePiotr Mieszkowski  z kl. VI a

 II miejsceKatarzyna Schodzińska  z kl. IV a 

 III miejsceMonika Ścibiorska z kl. IV a

 WYRÓŻNIENIA:

 Kl. IV a – Hanna Kijora, Szymon Małunow

 Kl. V a – Tomasz Krupka, Dominik Ładniak, Adrian Ścibiorski

 Kl. V b -  Aleksandra Kudrelek, Katarzyna Kudrelek, Anna Skoczylas

 Kl. VI b -  Natan Małunow

WYRÓŻNIENIE SPECJALNE

 

 Norbert Jusiak  -  z Gimnazjum nr 5 im. Wł. Łokietka  

 Dominika Polesińska z Gimnazjum nr 5 im. Wł. Łokietka 

   

Projekty  

   

Logowanie